» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje Boot systému

Když zapnu PC tak my to ukáže disk error představuje any kdy to restart a takhle furt dokola attempting boot from USB device

Odpovědi na otázku

A co my s tím? Disk to asi vzdal. Zkus ho resuscitovat odpojením a zapojením kabelů.Jestli máš na USB nebo CD nějaký bootovací diagnostický nástroj, můžeš zkusit jestli je disk ještě funkční / zazálohovat data.Další příspěvky si po sobě před odesláním přečti a oprav

Příjemnější už to nešlo??

Kdyby jsi položil otázku tak nedostaneš odpověď která se ti nelíbí. Už minimálně kvůli tomu že jsi vůbec nenapsal konkrétní popis PC tak si ani nic jiného nezasloužíš.