» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nefunguje bluetooth ve Windows 8. 1

Dobrý den, už jsem vážně zoufalá, potřebuji od někoho poradit. Mám už přes rok Windows 8, jenže za poslední 4 měsíce se mi neustále ukazuje růžová tabulka instalace na Windows 8.1, kde není možnost dát, že nemám zájem, musím dát buď instalaci hned nebo za 1, 2, 3 a nebo 4 hodiny a poslední možnost je později, kterou vždy dám a pravidelně druhý den se objeví tabulka znovu a už je možnost jen hned a za 2 hodiny, zkrátka nejde odmítnout instalaci. Takže se vždy pak sama spustí instalace, což by mi nevadilo, ale ve Windows 8.1 mě nefunguje bluetooth a počítač se seká a je zpomalený, vždy tedy dám obnovit částečně pc a vše se vrátí a vše funguje, ale nemůžu to takhle dělat pořád, zabírá mi to čas instalovat pak aplikace znovu a znovu. Nevíte někdo, jakým způsobem by se dalo bluetooth opravit? Ukazuje mi to při přenosu přeškrtnutý signál a nic se nepřenese ani do mobilu ani do pc. Případně nějaký odkaz na stažení bluetooth pro verzi 8.1, který by mi fungoval? Děkuji moc za každou radu.

Odpovědi na otázku

Krištálová guľa napovedá, že by sa malo jednať o notebook, ale už nehovorí aký typ.Takže:1, Zakáž automatické aktualizácie a ostaň na windows 8alebo2, Napíš typ notebooku a pozrieme nejaké ovládače...

automatické aktualizace jsem zakázala a vůbec to nepomohlo :( jinak je to Samsung Ativ Book 2)