Nefunguje Alt

Na Notebooku Compaq CQ60 s numerickou klávesnicí mi přestala fungovat na klávesnici klávesa "alt". Mohlo být způsobeno: 1) čistěním klávesnice dost vlhkým hadříkem 2) instalací Service Packu HP Quick Launch Buttons 3) instalací jiného SP nebo Sw. Po odinstalaci SP od HP se funkčnost klávesy neobnovila a tak tam asi není problém. Je možné že pod tlačítkem klávesnice zůstala nějaká voda z čištění? Jsem zvyklý používat klávesové zkratky Alt + xxx a tak je tato chyba nepříjemná. Nefunguje ani Alt+Ctrl+Delete. Pokud jste měli podobný problém napište jak jste vyřešili. Díky.

Odpovědi na otázku

Připoj externí klávesnici a hned uvidíš kde je chyba,případně pokud máš druhý alt,zkus stlačit ten co se stane

Pravý alt funguje (alt gr), neumí ale stejné kousky jako levý, třeba alt+64=@. Zavináč jde ale zrovna udělat pravým alt+v. Klávesnici s USB nemám bohužel k dispozici. Ještě věřím že snad ten alt vyschne a poběží.

Potom ovšem je chyba v klávesnici,otázka je jak dlouho už ten ALT necháváš schnout,ale voda by klávesnici zase tolik vadit neměla,v nejhorším si trochu pomoz fénem

Jo díky.

Zdravím,
taky mám podobný problém. Ale nečistil jsem vlhkým hadříkem, pouze jsem klávesnici vytáhl. Je ale podivné, že nefunguje ani jeden alt. A přitom ostatní klávesy okolo fungují. Je možné aby byl poškozen připojovací kabel? Když připojím USB klávesnici, tak alty fungují, takže to nejspíš softwarový nebude.