» Poradna » Programy

Nefunční hry

Zdravím,Mám takový pro mě docela nepochopitelný problém. Dlouho dobu jsem hrál takové ne úplně náročné hry jako CS:GO nebo třeba Heartstone a nyní to prostě nelze. Když dám hru spustit, tak mi to nahodí black screen a počítač se po několika vteřinách vypne (V případě cs:go), nebo hodí stop code (v případě Hearstonu). Reinstaloval jsem Windows, poté i Steam, vyčistil jsem i počítač (myslel jsem že se prostě jen přehřívá procesor kvůli zaprášenému chlazení). Nic nepomohlo.Opravdu už netuším co s tím, drivery jsou všechny aktuální.Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Útěchou ti buď,že nejsi sám a valem vás přibývá.Spoj se s komunitou těchto postižených a dejte to do kupy.

Tomu říkám rada ! Díky

Konečně někdo ocenil dobrou radu.Teď už zbývá jenom se jí řídit.

Zkuste ten stop code chytit a zjistit, kde se vzal. Ty aplikace často tvoří logy, případně se dají spustit s parametrem, aby je tvořily, tak si je prohlédněte. Event viewer taky může napovědět.Váš popis je naprosto k ničemu. Ale alespoň jsem se pobavil částí "Reinstaloval jsem Windows, poté i Steam".Svěřte to odborníkovi. Protože svépomocí to vyřešíte těžko. Nechci vás podceňovat, ale popsat problém jste nezvládl, použít strejdu Googla jste nezvládl, a ještě jste arogantní, když vám Diesel napoví. Tohle nevypadá jako vhodné místo pro vás.

Ono to bude chtit si pořádně přečíst error code a popis příp. prohlédnout memory dump a podle toho zaměřit další postup.

Pokud se počítač úplně vypne, tak je co celkem jistě blbej zdroj nebo základní deska. Vyměnit zdroj je jednodušší, tak začni s ním a hlavně nekupuj nějaký noname krám...