Nefunční CD-ROMka

Ahoj, už delší domu mi nefunguje CD-ROMka a rozhlodl jsem se dát to do pořádku. K nefunkčnosti asi došlo výměnou zdroje, je to možné? Jestli máte nějaký jiný nápada, tak prosím pište...Měl bych to nějak nastavit ve Windows? Každá rada dobrá, tak díky

Odpovědi na otázku

použil by som najbližší kontajner a za pár korún kúpil novú...

ALe ona je v pořádku, mám v pc 3 CDROM a ani jedna nejede, neukáží se mi ani v biosu, ani při startu pc

Mozno hlupost ale nezabudol si do nich zapojit prud?:D

Maju stavu?to sa stava ze pri vymene zdroja na nieco zabudnes :)

Máš docela vybavené PC. Nemohl bys ale napsat bližší okolnosti, kdy ti to přestalo fungovat? Takhle aby byl člověk věštcem.

Zdá se, že už to bude dobré...chtělo to menší přepnutí káblíků na Harddisku, i když to tak normálně být zapojené asi nemá, ale jede to

No, nezní to moc uklidňujícím dojmem, ale hlavně, když ty jsi spokojený.