Nefukční kamera

Zdarvím,Na notebooku od HP se mi vyskytl problém s kamerou. Po nějaké době mi najednou Google meet hlásí, že kamera selhala. Povolenou ji v prohlížeči normálně mám, nejde ani v Chromu, ani v Edgi. Vždy se spustí na ani ne vteřinu a tím to končí. Chtěl jsem to dočasně vyřešit externí webkamerkou od Trustu, ale tam je stejná písnička. Ovšem jakmile otevřu skype, tak tam jede externí kamera bez problému, narozdíl od té vestavěné. Notebook aktualizovaný mám, zkoušel jsem zařízení i různě povypínat a stále nic. Správce zařízení obě kamery vidí, leč chybu neumí najít. Nevíte, co by s tím mohlo být? Mockrát děkuji předem, už si nevím rady.

Odpovědi na otázku

Nevim. Brachovi se kdysi odpojila a musel pouzivat externi ( odpojila se fysicky)

Jasně no, taky jsem si říkal, že tou to vyřeším.

Zeptej se google najde ti moznosti staci napsat napr nejde skype vestavena kamera ( aj tu byvalo plno rad akorat se divim ze se dosud nikdo neozval(Text jsem dal do jineho vlakna nezkontrolovav nadpis )