» Poradna » Programy

Nefukční Counter-Strike Source (DVD)

Ahoj nedávno jsem si koupil CS:S + HL2:Deathmatch + Day Of Defeat: Source balíček.Všechno šlo dobře instalace v pohodě až když jsem chtěl hry zapnout hodilo mě to na Steam na stránku hry kterou jsem zapnul. A chtělo to po mě abych si jí koupil nějaká rada prosím ???

Odpovědi na otázku

Kde sis to koupil?

V místním obchodě s elektronikou a hrami na pc ps a xbox.

Měl byste k tomu dostat i licenci, kterou zadáte na steam a můžete hrát. CS:GO bez steamu hrát nejde, tedy to legální.

Já sem si koupil CSS Ne CSGO. A vy myslíte kod typu HHHH-LLLL-GGGG-FFFF-EEEE ????

CSS funguje stejně jako CS:GO, funguje pouze přes team. Ano, licence může mít tuto podobu.

Píše že kod byl použit

V tom případě dojdi do obchodu a řekni jim, že ti prodali DVD s použitým kodem a že chceš peníze zpět.