» Poradna » Notebooky

Nefufuje Notebook Acer

Nefunguje mi notas(Acer)vecer jsem ho nevypl a zaklapl takze, jse mel dat do rezimu spanku a rano kdyz jsem otevrel tak nic..nesel vubec zapnout a tu tohodle notasu se nedá vyndat baterie takze nwm..vite nekdo?

Odpovědi na otázku

Proto jsem Acery nekoupil pro dcery. Někdo píše, že bys ho měl vypnout podržením tlačítka Start . Být připojen k elektro, kdyby byla bat.vyp

do deseti sec

Byl zapnut v elektrine

Skús podržať tlačidlo vypínania dlhšie (viac ako 5 sekúnd). Toto je u všetkých NB "núdzové" násilné vypnutie NB. A po 30 sekundách skús znova zapnúť.Buď vyskočí tabuľka s viacerými možnosťami (je tam i Spustiť Windows normálne) - klasický štart Windows, alebo vyskočia dve možnosti a jedna z nich bude Resume Windows (spustí stav ako po prebudení zo spánku).

Vubec nic...

Nejde ale diky:)

Kdysi se mi to stalo taky s Acerem. Dal jsem ho do režimu spánku a pak nešel zapnout. V servisu mi řekli, že byla vadná základní deska...