» Poradna » Web a internet

Nedůvěryhodný web

Potřebuju pomoct.Poté co mi ukazoval norton že našel škodlivý adware superfisht tak,jsem našel na internetu návod jak ho odinstalovat z pc a prohlížeče...jsem na firefox a teď mi to ukazuje skoro u každého webu (např. facebook,google) tohle:http://i.imgur.com/7jVns8r.png nevíte co s tím

Odpovědi na otázku

oprava:superfish

Jednoho šmejda sis odstranil (možná) a druhého sis zavlekl.

stáhl jsem si proto sychrovNET certifikát ale i tak mi to nejde ... mám ho jenom v firefox certifikátech a nejde mi dát do důveryhodné certifikační autority...

Hele, problém není v chybějících certifikátech, i když to tak vypadá.Protože normálně přece žádné certifikáty nikdo (žádný prohlížeč) nepožaduje!Prověř systém na breberky, nebo lépe - obnov ze zdravé zálohy popř. přeinstaluj.Sháněním certifikátů nic nevyřešíš.

Máš nastavené v PC správné datum?