Nedunguje počítač

Dobrý den,Mám problém s počítačem a nevím co s tímKdyž zapnu počítač zapne se monitor všechny větráky fungují jenže na monitoru se ukáže jen nějaký program od základní desky a potom se to vypne,zapne a už je jen černá obrazovka prosím o radu co s tímDěkuji

Odpovědi na otázku

Nedunguje..???Dunguje .. nedunguje.. A co to jako má být..???Na monitoru se ukáže jen nějaký program od základní desky..??? Hele, nejsi ty nějakej joudovitej..???Tak tu obrazovku s tím programem vyfoť a dej ji do dalšího komentáře ke sdílení.

Dungeony se chodí zásadně v partě silných hrdinů. Sám toho moc nezmůžete.Teď vážně.Chtělo by to vidět co to ukazuje. Žádný program od základní desky není, tedy pokud nemyslíte logo výrobce desky, či nějakou hlášku z biosu, či testech před spuštěním. Takže pro relevantní radu je málo informací. Zkuste to vyfotit a vložit sem foto.

Ten dotaz je dobry (aj s tym preklepom), ale asi tak pre Vestirnu.

Když na tebe vleze nějaká choroba, tak uděláš co? Navštívíš lékaře.Když se ti podělá počítač a nerozumíš tomu, tak uděláš co? Odneseš ho do servisu.

mam ten isty problem. potom daj vediet ci ti to stale rapluje

A co je na tom monitoru napsáno? Nemyslím Samsung nebo jiný název výrobce, který je na monitoru jistě napsaný. Ale to, co se objeví a zase zmizí.