» Poradna » Notebooky

Nedrží nová baterie v notebooku

Dobrý den,mám novou baterii v notebooku NEC Versa. Po vložení a spuštění kalibrace v BIOSu je nutné odpojit napajecí kabel pro úplné vybití. To ovšem nemohu zrealizovat, protože baterka vůbec nedrží a po odpojení kabelu notebook hned spadne. Je možné to nějak vyřešit, nebo je vadný kus a zahodit?Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

dajte ju reklamovat, pripadne je bateria uplne vybita a potrebuje najskor nabit a az potom opakovat cyklus kalibracie

nabít právě nejde, to už jsem nechával nabíjet celý den a bez úspěch. Takže zřejmě ta reklamace.díky