» Poradna » Programy

Nedostatky aplikací

Mám Redmi 9,(Android) a PC , internet. připoj. oba přes Wi-fi.- Pro stejné oplikace: pro nový email menu adresáře v mobilu pro psaní emailu nezahrnuje položku adresář/kontakty, u PC ano.-mobilem se nemohu přihlásit bankovní identitou na př. do datových stránek, u PC opět bez problémů. Hledám příčinu odlišného chování.Dík.

Odpovědi na otázku

Tak až tu příčinu najdeš, dej vědět.

důvod je prozaický - nejedená se o stejné "oplikace", jsou-li nainstalované z různých zdrojů na různých platformách

Anebo ještě víc polopaticky: Není to "mail" jakože mail by byla nějaká jedna konkrétní věc, ale jde o dva odlišné programy určené pro psaní pošty, které jen mají kvůli jednoduchosti stejné jméno.Ty programy prostě nejsou stejný, oba mají jinýho autora a už z principu věci na windows a na mobilu budou jiný. Asi jako když máš nápis "potraviny" na ceduli venkovský prodejny, anebo na ceduli v oddělení supermarketu, tak se taky nedivíš, že to, co najdeš není stejný.