» Poradna » Programy

Nedostanu se do disku C, nejsem administrátor, nelze provést obnovu windows

Dobrý den,dnes se mi stala velmi nemilá věc. Z ničeho nic se nedostanu do disku C (C není přístupný; přístup nebyl ověřen). Editor přístupu také neotevřu, pokud chci zkusit projet PC Microsoft Safety Scanner, píše to, že nejsem administrátor.Obnova systému také nejde (0x80070005 a 0x80070057).Poraďte prosím co dělat. Jsem z toho velmi nešťastný. Nemohu si dovolit formátovat disk, soubory na disku pro mne mají větší hodnotu, než samotný HDD.FINANČNÍ ODMĚNA: Rádci, který mi pomůže rád poděkuji formou PayPal (částka dle dohody).Děkuji moc a přeji pěkné svátky.

Odpovědi na otázku

Data si z disku stáhneš po nabootování z live Linuxu, např. SLAX.

ja použivam lubuntu

ake jednoduche, zadovažte si iný pevný disk - externý (USB) a cenné dáta tam nakopírujte a potom s tým problémovým diskom možte robiť čo sa vám zachce..čiže naformatovať, preinštalovať..čista inštalacia s prepisom tabulky mbr

Děkuji za reakci. Jenže toto je disk na notebooku.

to nevadí..treba nabootovať neaku live distribuciu z DVD, CD alebo usb kluča..napr. Lubuntu..je to vlastne operačný system na USB kluči..

no a tam uvidite všetky disky pripojene..interne aj externe..a pekne si odtial vytiahnete čo bude treba

Pomocí programu Unetbootin vytvořit bootovatelnou flashku s nějakým Linuxem (třeba Ubuntu), v BIOSu nastavit bootování z této flashky se nastartuje Linux (bez instalace na HDD). No a pak už jenom kopírovat, kopírovat a kopírovat.