» Poradna » Web a internet

Nedorucitelny e-mail italie

Dobrý den, pokouším se zaslat e-mail do itálie (policie dotaz na pokutu ) na e-mail protocollo.comune.iglesias@pec.it ze stránek http://www.comune.iglesias.ca.it/it/ ale mail se my vrací - zkoušeno s více PC na více místech - v Čr Příjemce mx.pec.aruba.it odmítnul vaši zprávu na následujících e-mailových adresách:protocollo.comune.iglesias@pec.it (protocollo.comune.iglesias@pec.it)mx.pec.aruba.it vrátila tuto chybu:<prvs=8973106c23=jirku@spsotrokovice.cz>: Messaggio rifiutato dal sistema. Indirizzo destinatario sconosciuto o non abilitato alla ricezione di posta non certificata. Při doručování této zprávy na tuto e-mailovou adresu došlo k chybě. Pokuste se zprávu odeslat znovu. Pokud potíže potrvají, obraťte se na helpdesk.Diagnostické informace pro správce:Server pro generování: SERVER02.sosotr.localprotocollo.comune.iglesias@pec.itmx.pec.aruba.it #554 <prvs=8973106c23=jirku@spsotrokovice.cz>: Messaggio rifiutato dal sistema. Indirizzo destinatario sconosciuto o non abilitato alla ricezione di posta non certificata. ##Původní hlavičky zprávy:Received: from SERVER02.sosotr.local ([fe80::55ad:9970:b5a4:b90e]) by server02.sosotr.local ([fe80::55ad:9970:b5a4:b90e%10]) with mapi id 14.03.0224.002; Tue, 14 Jun 2016 08:11:01 +0200From: =?iso-8859-2?Q?Jirk=F9_Radim?= <jirku@spsotrokovice.cz>To: "protocollo.comune.iglesias@pec.it" <protocollo.comune.iglesias@pec.it>Subject: penalty Thread-Topic: penalty Thread-Index: AdHGA3JT74uKh5U0Qx6S+RjLdNjSng==Disposition-Notification-To: =?iso-8859-2?Q?Jirk=F9_Radim?= <jirku@spsotrokovice.cz>Return-Receipt-To: <jirku@spsotrokovice.cz>Date: Tue, 14 Jun 2016 06:11:00 +0000Message-ID: Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Bodejť by se ti to nevracelo, Enrique Iglesias je teď na koncertní šňůře

Taliansky mailserver, gratulujenm Adminom.Po taliansky neviem, ale je tam kontaktny formular:http://www.comune.iglesias.ca.it/it/8/contattaci/

Volny preklad google translate:Message rejected by the system. recipient's address unknown or the capability to receive non-certified mailTakze asi je zla emailova adresa(neznamy mailbox na serveri)

Ona to asi bude existujici adresa. Soustredil bych se tedy na to "non-certified mail".

Takze je to toto? System pouzivany v HK a IT?https://en.wikipedia.org/wiki/Certified_email

Skoro to tak vypada.

Co si to preboha vymysleli za piiipovinu?

ITalie, kolebka evropske civilizace. Tam je mozny uplne cokoli.. :o)

V tom pripade by som odporucil tazatelovi pouzit ten kontaktny formular, co som postoval vyssie.Snad ten formular potom posiela certifikovany mail, ktory sa pouziva v Taliansku a v Kong Kongu :)

Preklep Kong Kong, myslel som King Kong -tu velku opicu.

Ono to taky je pěkná opičárna Zajímalo by mne, zda by to prolezlo z Gmailu...

Ani Gmail nepomohl

Tohle si preloz, hlavne tu posledni cast.Messaggio rifiutato dal sistema. Indirizzo destinatario sconosciuto o non abilitato alla ricezione di posta non certificata.

Tady se zaregistruj a můžeš si s nima perepísivať https://www.poste.it/online/registrazione/

Díky za rady, zaregistroval jsem email dle odkazu a už to šlo :)