» Poradna » Web a internet

Nedopatřením zrušený mailový účet

jak je možné obnovit nedopatřením zrušený účet langer26@seznam.cz ?Kdo mi poradí?

Odpovědi na otázku

Sice nechápu, jak se dá nedopatřením zrušit účet, ale pokud vůbec, tak obnova jedině přes provozovatele. Pokud to není moc dlouhou, co jsi to zrušil, tak třeba to ještě půjde. Ale moc bych na to nespoléhal, protože nevím jak budeš seznamu dokazovat, že jsi bývalý držitel toho účtu ;)

Mám dojem, že tam jsou nějaké kontrolní otázky,když je odpoví, je zpět.

To ano, když zapomene heslo. Ale pokud úplně účet zrušil, tak není kam ty odpovědi zadat.

Pokud zrusil ucet na seznamu, tak docela dlouhou dobu je zruseny je virtualne a opetovnym prihlasenim se obnovi.Ta lhuta je asi jeden mesic.

Ale je to kam zaslat, na Seznam. Ale spíš tady nebylo prokazatelně popsáno,jak se dá "nedopatřením" zrušit mailový účet. Nedopatřením snad vymažu fotku,nebo došlý jeden mail (nakonec i ten potřebuje minimálně dva kroky). Zrušit účet chce přinejmenším otevřít nějaké nastavení,tam vyhledat jak postupovat .. a podobně.

Účet se nedopatřením zrušit, jak se snažíš nastínit, dost dobře náhodně nejde. Možná sis ho zrušil v nějakém Outlooku, nebo Mozille. Na domovské stránce Seznamu by mělo jít se normálně přihlásit. I zapomenuté heslo ti obnoví.

Normalne se do nej prihlas. Seznam ucty nerusi hned, ale az po mesici.Opetovnym prihlasenim ucet obnovis.

Oprava ... neni to mesic ale sedm dni.

Nekdy jim to trva dyl. Tak se hned prihlasit. A kdyz tak jim pisnout. Nevim jak ted ale bylo zvykem ze kazde prihlaseni ve lhute oddalovalo ruseni.Znama se divila ze ji nezrusili ucet @ kdyz byla zvedava kdy ho zrusi a kontrolovala den co den ....

Seznam ucet nerusi nikdy. Jeden ucet jsem tam zrusil a nechal vyexpirovat a asi po roce jsem jen tak ze srandy zkusil znovu zaregistrovat stejny mail. Povedlo se bez problemu a zustala tam hromada osobnich udaju a nastaveni z predchozi registrace. Takze vrele doporucuju na seznamu nic nerusit, protoze pak k tomu budou mit potencialne pristup cizi lide.

Potvrzuji. Taky náhodně znova spuštěný účet a 2800 nepřečtených zpráv (skoro reklamy jen) . Kdysi ale omezení bylo.

Mě teda účet zrušil snad už po roce a to jsem ho já aktivně nerušil. Založil jsem ho jen jako odpadní z důvodu potřeby registrace k nějaké službě. Po využití k registraci jsem se k němu už nikdy nepřihlásil a když jsem si na něj za rok vzpomněl, tak už přihlásit nešlo, že vůbec neexistuje mailová adresa.

zase troll kterej položí dotaz a pak už se nevrátí aby cokoliv doplnil nebo se zajímal o odpovědi. Že se mu na to nevyprdnete.

Taky nechápu, takový chcápek jsem přijde bez pozdravu, vy*leje sem takovou kravinu, která je blbost jak po logické stránce, tak i informační, a pak už se tu stejně nikdy neukáže. Takže buď de*il, nebo troll, který se ukájí nad tím, jak tu seriózně řeší zdržovací dotaz...

To by mě zajímalo, jak se dá nedopatřením zrušit účet... To už je na psychiatra

Jako hodit klice do kanalu. Kdyz nepropadnou hned tak jim pomuze.

To je krásný přirovnání

Do 1/2 roku novým přihlášením lze zrušený účet aktivovovat.