» Poradna » Web a internet

Nedokončené přihlašování v Google

Při přihlašování heslo je v pořádku dle mne a pak se zobrazí okno : Vyžaduji heslo pro xxxxx@gmail.com..Na tuto stránku jste byli přesměrováni, protože jsme zjistili, že je ve vašem prohlížeči deaktivován JavaScript. Stránka, kterou se pokoušíte načíst, se bez skriptů nemůže zobrazit správně.Aktivujte prosím skripty a opakujte akci nebo v prohlížeči přejděte zpětV nastavení Google Chrome mám v nastavení povoleno JavaSkript.Tohle se zobrazuje každou chvíli neumím se toho zbavit. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Vypadá to jako fishing.

Máš pekne zaprasený OS! V núdzovom režime skúsiť AdwCleaner a MBAM - čo nájde vyhodiť.Skontrolovať, akú domovskú stránku máš nastavenú, v nastaveniach GCh skontrolovať, či nemáš tam nastavené iné alternatívne stránky. A skúsiť znova.Prípadne skúsiť z iného prehliadača, alebo iného PC. Ak to v nich pôjde OK, a v GCh nie - máš nabúraný v ňom profil - vymazať, znova prečistiť, založiť novú profil.