Nedje mi obraz z pocitace VGA,HDMI

ahoj,chci se zeptat,odesel mi pocitac pry zakladni deska,sehnal jsem dalsi 2 jine s procesorem, kteryk nim patri, vsechny jsem zkusil ale proste nejde mi obraz do monitoru bez signalu

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci taky nám občas něco nejde. A ano klidně se můžete i na něco zeptat , ikdyž já bych si zkupi si půjčit jiný funkční monitor, jiný funkční kabel jinou funkční sestavu na vyzkoušení. Ale jestli si chcete popovídat.