» Poradna » Počítačové sítě

Nedaří se otevřít webovou stránku na domácí Wi-Fi

Ahoj,už zhruba týden mám jeden problém. Když jsem doma na mojí wi-fi a zadám do vyhledávač tuhle stránku - https://store.playstation.com/!/en-us/home/main?smcid=pdc:gb-en:pdc-buy-playstation-store-cm077:shop now:null:nullTak se stánka načítá, ale po chvilce se zobrazí tohle - http://i.imgur.com/pX2xtMA.jpgStránka mi nejde načíst na žádném zařízení, které je k té wi-fi připojeno (PC, notebook, tablet, Playstation 4, Playstation Vita, mobil).Pokud si vytvořím na telefonu osobní hotspot, kde jsem připojený na mobilní síť od svého operátora a potom to propojím se všemi přístroji, tak to zase normálně jde.Našel jsem na internetu nějaký návody, který jsem zkusil, ale jednalo se spíš o nastavení samotné konzole (PS4). Já si myslím, že pokud mi to nejde ani v PC, tak problém nebude pouze v konzoli.Taky to prý může být tím, že mám IP adresu, která se mi po každém restartu mění. Do problému mi PS4 ukazovala, že mám typ Nat 2, ted mi ukazuje Nat 3. Tak kdybych tomu přiřadil pouze jednu specifickou IP adresu, tak by to mohl opřestat ne? Nějakou vyjímku.Nevím co s tím, kdyby někdo věděl, tak za každou radu budu rád, děkuji.

Odpovědi na otázku

Po tom novým udpatu má tento problém celkem dost lidí, ale každýmu pomůže něco jiného. Někomu to třeba nejde jenom v konzoli apod. Mě to doma nejde globálně, myslím že problém bude v nastavení routeru, že to teď trochu jiné požadavky na síť.

A nejde ti celý store, nebo jen konkrétní stránka? Router je 100% připojený k jinému poskytovateli než mobil - takže to bude nejspíš problém poskytovatele, podle tvé IP je to STARNET, s.r.o. z Českých Budějovic, skus poslat dotaz jim.

Nejde mi celý web, díky tomu se ani nepřihlásím na svůj účet.