» Poradna » Počítačové sítě

Neda sa nam dovolat z internetu

Halo halo.
Asi 2 tyzdne maju nasi zakaznici co vyuzivaju IP telefonovanie problem dovolat sa k nam na pevne linky (DDI predvolby z ustredne)
neviete pomoct ktorym smerom hladat problem?
T-com samozrejme vravi ze je vsetko ok, co aj asi je, lebo normalne linky sa nam dovolaju v pohode

Odpovědi na otázku

toto povedz vasemu spravcovi ustredne

ok to by slo avsak ten mi vyslovne povedal, ze ustredna je ok.... ustredna ako taka nema nastavenie zvlast pre internetove a zvlast pre klasicke hovory.... jej je jedno kto vola a odkial... ak vola spravne cislo maoo by to prejst... alebo?

neviem ako u vas ale moja ustredna riesi vsetko co sa tyka telefonovania