» Poradna » Windows (a jiné OS)

Něco se stalo a váš PIN kód není k dispozici

Dobrý den,udělal jsem strašnou blbost, potřeboval jsem se zbavit jedné drobné chyby ve Windows a zhlédnul jsem jedno video https://youtu.be/4ea6t0m-FNs Zapnul jsem msconfig, šel jsem do složky služby a vše jsem zakázal a pak jsem do příkazu zadal sfc /scannow a dal restart. Po restartu nemohu zadat pin, píše mi to: Něco se stalo a váš PIN kód není k dispozici. Kliknutím nastavte PIN kód znovu. Dole je pak odkaz na nastavení kódu a když na něj kliknu tak se mi zobrazí Chcete aplikaci vyhledat ve Storu? Když to potvrdím nic se neděje.Vím jsem strašnej debil. Jenom se chci zeptat zdali by se to nedalo nějak zachránit nebo to budu muset dát servisákům?Děkuji moc za každou odpověď

Odpovědi na otázku

Problém už jsem vyřešil

Neprozradíš, jak jsi problém vyřešil?

Jednoduché...1. Prihlásiš sa heslom, namiesto pinu2. Po prihlásení odstrániš pin a pridáš nanovo

Ak máš bod obnovy, je aj toto riešenie. A asi ešte lepšie.

To je řešení jak při defektu měnit kolo i s nápravou.

A inak si v pohode, ano?

Preco by som robil obnovu, ked to ma jednoduche elegantne riesenie.

Bod obnovy nemusis potrebovat ani vtedy, ak nemas priradeny MS ucet v pc.
Kedze obist prihlasovanie na Windowse je otazka minutky, max dvoch.

To jsou čachry.