» Poradna » Mobily

Něco s displejem

Zdravim,dneska jsem měl v ruce mobil a najednou mi zhasl. Pouze v rohu displeje se objevil malý křížek. Focení displeje normál reaguje... dokonce jsem na něj volal a normálně vyzvání.Jsem bezradný... Poraďte prosím... mám Samsung Galaxy S6.

Odpovědi na otázku

Dobrý.. nepochopitelně jak... ale funguje zase :DD

Ok ten problém zase nastal... a stalo se to po zasunutí nabíječky... :( please HELP

Možná to bude spatná nabíječka. Zkus použít jinou a třeba ten problém zmizí.

Okej... ale jenže situace pořád trvá jak je napsána v otázce .. černý displej.. malinký křížek v rohu displeje atd.

Ahoj, vyresil jsi nakonec ten mobil ? ja mam stejny problem. Cerny display a mallinky krizek v rohu. vyzvani ale nijak jinak nereaguje :(

Je to v ekulích.

Prosim?