Něco mi brzdí grafiku

Dobrý den mám takový problém mám novou grafiku GIGABYTE RX 460 4GB a zdá se mi že mi jí něco brzdí protože na mé staré grafice mi jeli hry stejně jako na téhle možná o 10 fps víc. moje sestava je základní deska je MSI a68hm GAMING procesor amd athlon quad core x4 845 3,5 ghz a moje stará grafika byla AMD RADEON 7790 HD 1GB nevím s čím je problém, když tak děkuju za pomoc! :)

Odpovědi na otázku

A potom ještě HyperX 8GB DDR3 ram když tak další info pošlu není problém !

RX460 je nepatrně výkonnější, takže to nebylo smysluplné rozhodnutí, pokud bylo záměrem navýšit vykon ve hrách. Ale ušetříš pár kW. ☺

Pár kW snad ani ne, tolik ta 7790 nežrala ale kW se dají sčítat na kWh, a těch to asi fakt dost ušetří

No tvoje nova karta je vykonnejsi o 5% takze nemuzes videt rozdil.Zbytecne jsi ji kupoval.http://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-HD-7790-vs-AM...

Soudruzi tady názorně vidíte jak nemá vypadat upgrade PC

Tak ušetří pár wattů na energii. Ale je otázka, zda ji bude používat tak dlouho, aby se ta investice stihla vrátit

Grafika je sice nová, ale výkon má defakto stejný jako ta stará grafika. Jediné v čem se liší je spotřeba, kde tahle nová je úspornější. Problém je tedy s tvým výběrem grafiky. Ale obecně dělat upgrade u tohoto nemá moc smysl, on i ten procesor je dnes už za zenitem. Jediný smysluplný upgrade by byl cpu, deska, ram a grafika. Možná i zdroj.

To "novou" RX 460 jsi kupoval teď někdy? Vždyť je 2 roky stará a dávno nahrazená RX 560. Každopádně pokud to jde, vrať ji. Upgrade HD 7790 > RX 460 (560) nemá vůbec smysl. Je to jen ztráta peněz. Aby to za něco stálo, musel bys tam dát alespoň GTX 1060 3GB, kde už bys měl více než dvojnásobný výkon:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-HD-7790-vs-Nv... Ale vzhledem k CPU bych se na to vykašlal, RX 460 vrátil a nechal to dožít s HD 7790. Novou grafiku řeš až v novém PC.