» Poradna » Web a internet

Něco mám s PC

Toto bude trošku delší. Jednou jsem hrál Counter-Strike : Global Offensive. Kamarád mě požádal, jestli bych tu hru nenatáčel. Tak jsem to udělal. Když jsme CS dohrály, tak jsem to dal uploadovat na YouTube. Uploadovací čas byl cca. 2 hodiny. Řekl jsem si : Hum. To je nuda. Něco si zahraju. Zapl jsem jednu nejmenovanou hru a najednou jsem měl 7 FPS. (Předtím asi cca 250 FPS) Řekl jsem si : No, asi problém tím, že jsem uploadoval. Vypl jsem hru, vypl Upload a šel jsem zase hrát. A zase. 7 FPS. Vypl jsem PC, a šel spát. Ráno jsem zapl PC a zase 7 FPS. Srandou je to, že když zapnu PC bez připojení na net, tak mám 1/2 - 1/4 FPSek které jsem měl. Nevíte co s tím ?

Odpovědi na otázku

1. čo vyťažuje CPU? 2. ovládače sú stále správne? 3. pri hraní hry je GPU vyťažená na 100%?

1. Jenom hry2. Měly by býti3. Není

Chcelo by to víc informací, nicméně to může bejt ovladačem grafiky, či její poruchou. Mohol bys zkusit reinstalovat Windows.

To bych mohl. Děkuji. Zkusím to.