» Poradna » Programy

Nechutný border v prehliadači TOR

od poslednej aktualizície prehliadaču tor sa mi ukazuje taký velmi nechutý border okolo stránky . Nereflektuje sa to v kode , je to vec GUI tohoto """skvelého""" browseru . predpokladám že je to asi vec bezpečnosti aby nebolo možné zistiť nejaké parametre ale to mi je jedno.. Hostujem stránku čo má tmavý design a ten belí shit okolo stránky ma strašne irituje .. moja otázka je , je možne prikázať niečim podobným ako CSS aby sa ten gui okolo prehliadača na mojej stránke nezobrazoval alebo aby bol inej farby ? jasne css nastavuje design pre html , ale či hentí nespravili niečo čo by browseru povedalo pri načítani stránky , "hej sem ten bieli shit nedávaj"..

Odpovědi na otázku

privacy.resistFingerprinting.letterboxing (via about:config) to false

to je riešenie iba pre môj browser , takže ostatným sa bude ukazovať škaredá . no nevadí . každopádne ďakujem