» Poradna » Programy

Nechtene zablokovani app v COMOD Firewall - jak odblokovat ?

Dobry den,

nechtene jsem si zablokoval v COMODO firewall soucast aplikace McAfee SiteAdvsor (knihovnu sahook.dll)

C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe
Vytvoření procesu, Spuštění programu
C:\Program Files (x86)\McAfee\SiteAdvisor\sahook.dll

Poradte prosim jak zrusim v COMODO danny filtr pro danou aplikaci/soucast aplikaci ?

Jde o to, ze pri startu OS mi zahlasi, ze nelze nacist knihovnu SaHook.dll zprotoze aplikace je zablokovana.

Diky za radu

Odpovědi na otázku

nechapu, jak muze nekoho neco chranit, kdyz ani nevi jak to funguje a jak se to nastavuje, jak pak muze vedet ze to dela to co ma?

chranit pocitac umim a neptam se na tvuj nazor jak nekdo muze chranit PC aniz by neco vedel nebo nevedel.

COMOD jsem nikdy nepouzival a je dosti neprehledny a najit seznam blokovanych aplikaci se mi nepodarilo.
Pred COMOD jsem pouzival radu let Outpost Firewall PRO

no konecne se mi to poradilo najit. diky za rady