» Poradna » Web a internet

Nechtěné přesouvání skupiny karet v Edge

 |   |  Microsoft Windows 10 Chrome 118.0.0.0

Po nuceném restartu jsem si pracně popřehazovala všechny záložky podle témat, mám otevřené čtyři až pět oken prohlížeče.Krom toho jsem měla vytvořených několik skupin karet v různých oknech, ty jsem také všechny přesunula do jednoho okna, protože se pokaždé po restartu objevily jinde.Dnes opět restart, skupiny karet sice zůstaly v jednom okně, ale hodily se do jiného okna, než byly.Nebaví mě neustále hledat a přesouvat záložky z okna so okna a kontrolovat, kde se která nachází.Měli byste, prosím, radu, jak tomu zabráni? Děkuji

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

avatar
 | Unknown Firefox 68.0

Podle mě není k takovému používání Edge vůbec uzpůsoben. Osobně bych si záložky roztřídil do složek (pod názvy okno 1, okno 2, ... ) a ty pak následně otevíral v novém okně (myslím že Edge umí kliknutím pravého tlačítka myši otevřít složku záložek do nového okna) .
Případně lze napsat script (pomocí .bat nebo .vbs souboru) , aby se po spuštění otevřela všechna požadovaná okna s danými stránkami. Ale opatrně s hledáním těchto scriptů, raději říct někomu zkušenějšímu nebo mohu případně něco zkusit.
Nebo jsem dotaz špatně pochopil a řešíte zcela jiný problém.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Okna, Přesouvání