» Poradna » Programy

Nechtěná aktualizace acrobatu

Zdravim, (OS: XP)
od vcerejska se mi pri otevirani wordu (2003) nebo acrobatu (8.1.2 professional), spusti samo okno windows inslaller, to hned preblikne na okynko Adobe Acrobat 8.1.2 Professional, pul minuty se pripravuje na instalaci (pomalu nabihaji modry obdelnicky) a pak vyhodi: Funkce, kterou chcete pouzit, se nachazi na sitovem prostedku, ktery neni pristupny. Kliknutim na Ok akci opakujte, nebo zadejte do uvedeneho jinou cestu osahujici instalacni balicek AkroPro.msi. Podtim cesta do Tempu. Kdyz dam 4x cancel tak se pak program otevre. Toto nastane i kdyz jen pravym kliknu na *doc nebo *pdf . Strasny.
Diky za pripadne rady.

Odpovědi na otázku

treba vložiť inštalačné cd acrobatu a nechať prebehnúť opravnú inštaláciu

Toci sa tu o tom kazdy tyzden. Trocha pohladaj.

Pardon, to platilo R.A.