» Poradna » Web a internet

Nechodi emaily

Dobry den,Prosím nevíte proc mi z niceho nic prestaly chodit emaily?Ani poslat nemohu..V poslednich mesicich mi prichazelo hodne spamu denne...Jedna se o Gmail. Kdyby nekdo vedet co s tím, budu moc vdecna. Diky, Lucie.

Odpovědi na otázku

Ahoj, v první řadě nám popiš, odkud nelze posílat maily. Zda používáš klienta, nebo webmail a jakého máš poskytovatele služby.PrasatkoPee

Běžně bývá kapacita schránky že po naplnění nic nepřijde a nic neodejdeV gmailu momentálně nevim Zapínám ntb

odpověz oběma

Pro začátek vysypat koš

ps. u mě vídím schránka ma 15 GB kapacitu, vlevo dole - mám zaplněno 3 % (ale používám velmi zřídka)

Není to tím, že se prostorové obvody aretovaly na kalibraci transpondéru a došlo k tachyonovému výboji, jenž zničil časovou matrici?

to už jsem tady jednou četl při jiné příležitosti. Zmateš tazatelku že už se neukáže

ne, prostě do toho jen moc třískala ...

je zrejmé, že po tomto násilí sa mailový klient cíti byť urazený-