» Poradna » Počítačové sítě

Nechci přejít na nový tarif ADSL od Telecomu!

Právě jsem zjistil, že Telecom asi hodlá převádět zákazníky na ty svoje "vylepšený podmínky". Já to ale jednoznačně odmítám. Sice mi chtějí v rámci mého tarifu zvýšit rychlost z 1024 na 3072 kbps, ale v dosavadním tarifu mám každý týden FUP 2 GB plnou rychlostí a 2 GB rychlostí 512 (což je mi prakticky jedno), čili prakticky více než 17 Gb na měsíc, a s novým tarifem budu mít FUP 12 GB na měsíc a pak spadne rychlost na 128! Já to prostě nechci, dá se to nějak udělat? Opravdu mě tímhle "vylepšením" vytočili

Odpovědi na otázku

To vytočili asi víc zákazníků,mně ty nové podmínky také nevyhovují-můžeme si najít jiného poskytovatele,i když jsou s tím problémy, mnoho lidí to udělá

A což nextra za stejné peníze 2M s 20 GB FUPem???

Jo, na to bych docela přešel, ale mám ještě půl roku závazek u Telecomu. Na druhou stranu po tak brutální změně podmínek, kdy mi vlastně ukradnou třetinu dat měsíčně, by měla být možnost odstoupit od smlouvy. Nezkoušeli jste to už někdo?

Podle mne nemusis se zmenou souhlasit. V tom pripade by mely byt stavajici podminky zachovany nebo bys mel mit moznost smlouvu predcasne ukoncit.Na zmenu podminek potrebuje mit Telecom podepsany dodatek smlouvy - takze jej proste nepodepises.

Ano, na to bych docela přešel, ale mám ještě půl roku závazek u Telecomu. Na druhou stranu při tak brutální změně podmínek z jejich strany, kdy mi vlastně ukradnou třetinu datovýho limitu měsíčně, by měla být možnost odstoupit od smlouvy. Zkoušeli jste to někdo?