» Poradna » Mobily

Nechci používat bezdrát u Beats

Ahoj, chci si koupit sluchátka Beats. Ty co se mi nejvíce líbí ve zlaté barvě mají pouze bezdrátové. Jenže, mám takový divný pocit mít něco co vyzařuje nějaký signál přímo na hlavě třeba hodinu v kuse. Takže klidně se spokojím s kabelem. Vím že kabel je dodávaný i k těm bezdrátovým a já se chci zeptat jestli je zde možnost Bluethooth u těchto sluchátek vypnout uplně a být jenom na kabelu. Jedná se mi pouze o tuto značku, kdyžtak koupím obyčejné Solo 2. Jine znáčky mi prosím nepište.

Odpovědi na otázku

Tak tebe vadí zapnutý Bluethooth prijimač pri ušiach , dobre rozumiem ? A tie dva veľké magnety tesne pri pri hlave a a dunenie ako keď štartuje stihačka zo sluchadiel do uší je v pohode ? tak tvoje starosti by som chcel mať! PS. Koľko rôznych "bezdrátov " máš doma teraz v tomto momente zapnutých ? ja som ich napočítal 8 / + 3 smartfony. /! Ten Bluethooth je naozaj ten najmenší problém .

Kolik vidíš ve svém okolí wifi sítí? Věřil bys, že běží na stejné frekvenci jako ten bluetooth?

řešit ten bluetooth je kravina s ohledem na zmíněné wifi apod. v okolí a magnety na hlavě. A jen tak mimochodem, telefon, který spousta lidí nosí v kapse - tj. blízko svých reprodukčních orgánů - taky vyzařuje a kapku větším výkonem než krátkodosahová BT sluchátka.

kup si alobal, obal s ním hlavu, následně nastříkej zlatou barvou a fixou si na něj můžeš nakreslit i značku - AluBeats... Tato sluchátka nejen nevyzařují, ale dokonce odstíní i záření z ostatních zařízení.