» Poradna » Mobily

Nechci kupovat GoPro 3

Ahojnechci kupovat tuto predrazenou kamerku na zaznam sportu, existuje alternativa ?protoze je to hodne predrazeny GoPro 2 HD ?jine znacky ?co pouzivate na zaznam sportovnich udalosti(potapeni, jizda na kole, cesta pesky norcni prahou, jizda na kajaky, paragliding, base jump atd atd)

Odpovědi na otázku

Sony ActionCam:- podle mě lepší design -> orientace na délku - live náhled a ovládání ze smartphonu- výborná optická stabilizace obrazu- subjektivně věrněji zachycené barvy a ostřejší obraz než GoPROukázka stabilizace - kamera je pevně přimontovaná čumák hází právě vyrovnáváním optické stabilizace https://www.youtube.com/watch

jj, jednu máme ve firmě a je dobrá. Jako pozitivum beru i možnost dokoupení externí nabíječky a nabíjení rezervní baterie mimo kamerku, což u GoPro myslím nejde. Kvalita nám příšla lepší než u GoPro 2 (verze 3 tehdy ještě nebyla)...

Go Pro 1 je super, Holčík testoval něco před půl rokem