» Poradna » Programy

Nechci aba najel WMP 7 po vložení hudebního CD

mam win 98 a WMP 7 CZ a kdyz dam do mechaniky hudební CD tak najede WMP 7 zkousel jsem to nastavit ale marne muzete mi pomoc

Odpovědi na otázku

Pokud nechceš aby ti nenajelo v žádném přehrávači,tak si nainstaluj TWEAK UI a v nem na karte paranoia vyškrtni "po vložení přehrát audio CD".Pokud chceš aby se ti rozjel jiný přehrávač,běž do registru a pod HKEY_CLASSES_ROOT najdi složku WAV a odstraň ji.Pak spusť nejaký wav v přehrávači který chceš aby ti najel a wav se zaregistruje pro tento přehravač.

a nebo v moznostech slozky - typy souboru najdi audio CD, nebo neco podobneho a muzes si tam upravit v cem je chces spoustet, anebo je uplne odstranit (ty typy)a po pristim poklepani pravym tl. mysi na audiotrack se obevi menu otevrit v programu......