» Poradna » Ostatní

Nechcem zvukovku 5.1 ani 6.1

Potrebujem zvukovku na HDR.So slusnym zvukom Aidio aj MIDI nieco na nahravanie v CUBASE alebo Cakewalk.Nemusi to mat ziadne 5.1 alebo 6.1.Normalne stereo nech to slusne hra.Mam CPU Intel celeron 1200T a zakl.dosku QDI ADVANCE 10T.A najlepsie nakoniec - tak do 3000 SK (KC) Vdaka za radu

Odpovědi na otázku

Válí se mi tady SB Live! 1024 OEM, ale nevím, co to je HDR. Prodal bych ji tak za 350Kč.

HDR - Home Disc Recording alebo tak nejak.Myslel som zvukovku situ skor na domace  nahravacie studio nez na domace kino.Tieto vseliake Audigy su iste super a urcite mi budu vyhovovat len to ma v sebe tolko vsetkeho ze sa zase zamotam a budem tyzden tukat do pocitaca kym to spojazdnim a gitaru som nemal v ruke uz ani nepamatam

No, ak na to mas 3000Sk, tak naco setrit? SB Audigy2 Player/ZS uz za tu cenu kupis (~70 Euro), a flashnutim noveho biosu si ich mozes upravit na profi zvukovku. Naproti tomu vypredajove Live! su uz od 20 Euro (800Sk), niet co vahat...

A kdes viděl nový firmware na Audigy2 ZS?

Tak si polib prdel.