» Poradna » Počítačové sítě

Nechce se Vám z toho zvracet?

Dámy a pánové, jak dlouho si ještě necháme kakat na hlavu s nabídkama "VYSOKO" rychlostního internetu alá poslední nabídka ADSL od Telecomu a jiných vydřiduchů?Fakt jsou v této zemi tak všichni zkorumpovaní, že s tím nemá nikdo sílu a chuť něco udělat?TAKHLE UŽ TO PŘECE DÁL NEJDE.JESTLI to bude takto pokračovat dále, tak nás za chvíli předstihne i Rumunsko a Bulharsko.Prosím o Vaše názory na mafiánské poměry v oblasti internetu v ČR.

Odpovědi na otázku

ja si už nikdy nic od Telecomu nepořídím po zkušenosti s modemem (vytačeny) a jejich odpovědi at jsem rad že mi to vubec chodi už nic víc s ČT!A brzo se k nim přida česká pošta, čekat na schránku 3/4 roku,pardon at se poštačky projdou.jinak ADSL kdyby byli nižší ceny tohle je šíleny...

Víš co je nejhorší?Že lidi co nemají ponětí, k čemu jim může být solidní internet dobrý, tak zase houfem objednávají dříve zrušené pevné linky ...viz moji starší příbuzní .A v mafiánským telecomu si mnou ruce.

jj....jeto k placi

no tak jestli někdo použivá net jen na poštu tak to ještě pochopim i když ve špičce to je garda (kč)...ale jinak nemusim mit super rychly net důležity je pro mně časová neomezenost!

a ta jejich slavna 128kbit s 250Mb tejdne je s nebo bez agregace?

A co takhle pripojeni pres Wi-Fi. Mnohde uz to funguje, treba u mne doma. Zalezi odkud jsi. Plakat nad rozlitym mlikem umi kazdy........... nekdy je treba pohnout zadni casti tela a zkusit problem vyresit jinou cestou.

To je přesně ono, hejbnout shnilou prdelí.

taky mam wi-fi a spokojenost a to bydlim na vesnici cca 150obyv. takže mam za to že města jsou pokryta uplne

presne tak, je spousta jinych moznosti, taky mam WiFi a rozhodne lepsi nez nejakej Telecom

Vždyť si můžete od telekomu objednat neomezenou linku za 1500 a podělit se se třemi sousedy (třeba pře wifi) :o) Pak to bude neomezeně za 400 Kč na sosobu :o)No problem

Jestli jsou na neoemzené lince s agregací 1:20 o 3 lidi víc nebo míň to je jedno.Jedná se mi o nabídku 512 Kb :http://www.internetexpres.cz/cz/ie_profi/parametry.html

Kamos zajednal DSL od Slovak Telecomu + Slovanet, 512 linku neobmedzene, a sme na nu styria.Maximalna spokojnost. Stahujeme min. 60 KB/s obcas sa podari aj 80 KB/s.

Bydlím v centru Ustí nad Labem.Kabelovka tu není (je jenom v panelácích), wifi sem nedosahne.Tak si myslím že si můžu postěžovat.A i kdyby jsem měl 10 mbit lajnu, tak to nemění nic na tom, že nabídka telecomu je totální shit. Nešlo mi o mě,ale situaci v netovém připojení v ČR, kde se podle mě jen prohlubují komunistické manýry. A jsou vesele posvěceny ze shora.

Když už máme hen ten oný kapitálizmus a to tržní hospodářství - kdo na to nemá,ať si trhne nohou.A na co je ten internet vlastně dobrej...?