» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nechce se spustit průzkumník windows

Dobrý den, dnes mi z ničeho nic přestal fungovat průzkumník windows, bliká obrazovka, furt se načítá kolečko u myši a zmizelo mi vše z plochy i ze spodní lišty. Ve správci úloh tam je furt napsáno pozastaveno a furt tam skáká a restartuje se, zkoušel jsem ho vypnout ve správci úloh, zčerná plocha, dam otevřít novou úlohu, zadam exprorer a děje se to zase, zkoušel jsem v cmd DISM a sfc /scannow a vše v pohodě, restart počítače taky beze změny, zatím mam průzkumníka windows vyplého, protože jinak se s tim blikáním nedá na nic klikat, ale chtěl bych radu, co s tím, předem díky :)

Odpovědi na otázku

cista instalacia.. len si najprv stiahni data

nejdi my hra farm vila2

Už to řešíš 2 dny? Kontrola na parazity, ale raději záchrana dat a čistá instalace...

Řeším to asi tak dvě hodiny.Právě se mi nechce dělat čistá instalace, ale pokud to jinak nepůjde.

no tak mozes 3 dni citat fora, skusat 500 zazracnych postupov a mozno... mozno to vyriesis. Alebo za pol hodinu nainstalujes novy windows a mas to este do 0:00, kedze data mas mat zalohovane, nevadi ked tie na disku zmazes.

Nemam zálohováno a nevim jak se zálohuje, bohužel mě to nikdo ještě nenaučil.

pondelok servis, vybavene.

Stačí použít Google a návodů najdeš dost.

Můžeš vyzkoušet tyhle postupy: http://www.servispckupka.cz/jak_opravit_windows_10.phpAle většinou je nejrychlejší řešení buďto Windows obnovit ze zálohy a nebo přeinstalace. Kde jsou ty doby, kde jsem třeba měsíc řešil, proč mi nefunguje port usb3 než jsem nakonec provedl přeinstalaci(v té době jsem ještě neměl zálohy Windows).

2003 sme mali internetovu kaviaren, cisto nove ligotave modre XPcka. Problem bol, ze si to nestihal odvirovavat, tak sme sa na antivir vyprdli uplne a cez XOSL spravili boot XP a boot norton cojaviem ako sa to volalo co robi image disku. Ked bolo treba, boot do norton ghost.. ghost sa volal! a za 10-15minut si mal ciste ligotave modre XPcko. USB3 zacalo tak 5-7 rokov neskor, cize si mohol mat zalohy windows.

Ted je i možnost, že po restartu, se smažou změny v počítači viz např. RollBack Rx, do internetových kaváren, je to jak dělané.