» Poradna » Mobily

Nechce se mi zapnout mobil

Dobrý den,potřebuji poradit ohledně mého mobilu, který je produktem applu. Mobil se mi jednoduše nechce zapnout. Zkoušela jsem vynucené restartování,nechat ho nabíjet 1h i více a na připojení k notebooku na itunes nereaguje. Prosím o radu, co bych mohla udělat dalšího dřív než se obrátím na servis.

Odpovědi na otázku

Nemyslis, že by bylo lepší místo "produktem Applu" napsat konkrétní typ???

Promiň ale když napíšu "mobil" a "apple produkt" tak to asi nebude mac, že jo :D Navíc tu prosímtě vůbec neřeším jak bych mohla různě nazvat věci ale ten určitý problém, který jsem tu napsala :D Btw pokud si stále budeš trvat na svém tak je to iPhone 5S

No promiň, ale to je jak napsat "Mám pračku od Whirlpoolu a nejde mi prát".

Myslíš, že autoservisu bude s stačit informace, že máš porouchané auto značky Škoda a nebude je zajímat, jestli je to Škoda 1000MB, Favorit nebo Superb? Bude. A máš pocit, že Apple vyrobil pouze jediný model iPhone nebo že všechny modely od prvního iPhone po iPhone 6 jsou uvnitř zcela stejné a používají stejný software? ;)

Tys dobre vypatlana, pi*co..

Nabíjí se?? Můžeš zkusit jinou nabíječku a jinak servis. Pochybuju, že to zvládneš rozdělat a opravit sama.

Dobře, děkuju. c:

a to ti trebalo poradit? Vlastne vsak ja to uz davno hovorim, ze u niektorich je smartphone rozumnejsi ako ich majitel.

No když se ti mobil nechce zapnout, tak ho jednoduše nezapni a máš to

ked nechce tak nechce, ale moze ho skusat aj inak presviedcat, ak je mlada a pekna (teda pokial mobil nie je teply).