» Poradna » Notebooky

Nechce se mi spustit notebook

Při zapínání notebooku se mi notebook načte po spuštění systému Windows. Pak se kousne restartu je se a nabídne mi buď spuštění běžným způsobem nebo možnost opravy spouštění systému. Ať používiji jednu nebo druhou možnost tak mi to stejně nijak nepomůže a pokaždé když zapnu notebook tak se stane samé. Budu vám vděčný když mi pomuzete děkuji :)

Odpovědi na otázku

Krok 1) co jsi dělal předtím než se toto naskytlo? Krok 2) příště neověřený materiál neinstaluj, přeinstaluj system

Předtím než se to naskytlo jsem askorat stahoval z torrentu a to bude asi oon

Neuvedl jsi jaký Windows, ale dejme tomu:http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/what-are-sy...

Žádná z uvedených možností mi nepomohla

1. Oprava spouštění nepomohla (tvrdíš).2. Zálohu systému nemáš (zřejmě)..3. Zbývá tedy reinstalace. Tak šup do toho.