» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nechce se bootovat z disku ssd

Dobrej, prohlížím internet bum BSOD, umm restart a nechce bootnout kdyz zobrazim si to v jinym windowsu tak prej disk nerozpozná a říká že není přístupný.Je tu nějaká dobrá odpověď která by pomohla?Děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Nejdřív by bylo vhodné, aby ses naučil psát a vyjadřovat normálně česky. A ne tímto jakože cool hiphopáckým slangem. A za druhé - pořiď si novy SSD, tohle je po smrti.

No jako mám tam nějaký 2 - 3 oddíly ale jen ten s windowsem tak jako umm nejede.