» Poradna » Notebooky

Nebootuje usb

Zdravím mám tady problém a notebookem Ho Compaq 6730b.Chci do neho nainstalovat Windows 7 ale po stisknutí f9 v nabídce flash disk nevidí.Podporu USB boot podporuje to vim už jednou jsem tam OS instaloval.V BIOSu mám nastavenou jako první volbu Boot USB hard drive je povolený Legacy boot.Ale pořád se mi nedaří to USB najít a spustít.Dál jsem i default nastavení BIOSu a pořád nic.Za rady budu rad

Odpovědi na otázku

Nemáš to náhodou zapojené v USB3.0? V těch to nemusí fungovat. Zkus USB2.0 A taky jinou flash.

Tak nakonec jsem se to vyresil.

"hodnotná" informace...

Záleží, co má za kombinaci v BIOSU, jestli Legacy či UEFI a dle toho se musí připravit USB disk - GPT či MDR.