» Poradna » Notebooky

Neběží jak by mel

Ahoj mam problém s notebookem nejsem žádný expert takže to vysvětlím po lopatě :))...před 3 dny jsem si koupil nový notebook..když sem ho po 1 zapnul vyplnil jsem vše potřebné a normálně se přihlásil..pote se mi ntb resetoval a od ty doby to začalo..když zapnu ntb tak čekám 5 min než mi zmizí nápis lenovo..poté mi to ukáže že dělá aktualizace.kolikrat čekám i půl hodiny nebo se to někdy zadrhne úplně..pak když se čirou náhodou priblasim tak to nechám cca 10 min načíst...ale i přesto to neběží jak by mělo...když chci třeba otevřít složku tak čekám 5 min to samý když kliknu třeba na start...a o netu ani Nemluvím...myslím si že notebook který má 4gb ram 1tb paměť a 4 jádro procesor by takhle fungovat neměl..nevíte někdo jak to vyřešit??nebo to mám poslat rovnou na reklamaci? Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

Ahoj dopiš typ a taky jaký OS máš, doporučil bych čistou instalaci OS, ale spíš si na to někoho najdi

Zase blbé Lenovo. Skoč s mašinou niekde do predajne alebo do servisu prípadne k niekomu, kto má základné znalosti s týmto HW a OS Windows.

Na novém PC s Win se stahují a instalují aktualizace ... pokud to je třeba W10 1607, může to trvat hodiny. Nechat zapnuté přes noc.

Já bych ten noťas rovnou vrátil..K tomu popisu není co dodat..

Jestli tam mas Windows 10 tak to jeste nejakou dobu bude trvat, me to delalo snad 10x nez si vsechno zaktualizoval a uvedl se do normalu