» Poradna » Notebooky

Nb nastartuje

Mám takový problém. Můj 2,5 let starý notebok asus x55a nechce naběhnout. Začne fungovat chladič cpu. Svítí kontrolky ale notebook ne a ne naběhnout. Pokud by to šlo, zda by byla možná oprava doma. Nebo na kolik kč by přišla v servise, jestli by se to vyplatilo. Procesor intel pentium.

Odpovědi na otázku

A jak víš, že nenaběhne?Zkus externí monitor či TV.Jestli se nic nezobrazí, tak Ti odešla deska nebo GPU.

To ti nikdo na dálku neřekne. Ale každý servis ti udělá diagnostiku + nabídku ceny za opravu. Diagnostika je buď zdarma nebo za pár stovek. Pak budeš vědět, co s tím je a pokud to půjde opravit a můžeš je to podle ceny nechat spravit nebo si to udělat sám (pokud to bude možné).

Presne tak, tak isto ako ti nikto nepovie cenu opravy auta, ked povies, ze "nejede" .Diagnostika je nutna. Pokial si to nevies zdiagnostikovat sam(co evidentne nie), tak asi jedina volba pre teba je servis.