» Poradna » Notebooky

NB Lenovo z niceho nic nejde zapnout

Ahoj ve spolek,mam asi 3 roky stary NB Lenovo G580, vcera vecer jsem ho normalne vypnul a dnes rano uz jsem ho nedokazal zapnout. Po stisknuti tlacitka se pouze rozsviti kontrolky a na displeji se rozsviti bily napis Lenovo, ktery zustane a dal se nic nedeje. Zkousel jsem dat jiny disk, RAM jsem dal do druheho slotu, ale nic nepomohlo.Nemel by nekdo tip, radu, ci napovedu v cem by mohl byt problem?Diky moc za odpoved, ci pripadnou radu.MosQuitO

Odpovědi na otázku

těžko dělat diagnostiku takhle na dálku, ale1. může být vadná paměť RAM, jestli je možnost, zkusil bych jinou2. zkusil bych rozebrat notebook a postupně odpojovat od základní desky všechno co je k ní zapojené a není nutné k zapnutí notebooku- klávesnici, touchpad atd.

Zkus na 10 15 min vyndat baterku, může to pomoci.

Dobrý den mám notebook Lenovo b50-45 nejde zapnout včera večer běžel a táta stáhl ovladače systém a viplne a někde zapnout a nesvítí disk