» Poradna » Notebooky

Nb - vypnutí

Zdravím, chci se dotázat jestli se někomu nestal stejný problém s notebookem. Jedná se o značku Dell inspiron 15. Konkrétní problém - když je připojen na nabíjení ze sítě a pracuji na něm v nějakém složitějším programu, tak se do 10 minut vypne, nejeví se známky přehřátí. Co mne však zaráží, když je notebook odpojen na přímé napájení kabelem a jede pouze na baterii, tak se mi tento problém nestává. Do schématu režimu nabíjení jsem nijak nezasahoval.Díky za rady )

Odpovědi na otázku

Prohlížeč událostí

Pokud není nic zajímavého v Eventvieweru kromě ID41, pak reklamuj NB.Hardwarové vypnutí zajišťuje např. pojistka CPU/GPU při přehřátí.Jestli se závada vyskytně jen během nabíjení, je vadný modul pro Power Management.IMHO bych to neodkládal, NB může shořet.