NB - servis nebo ne?

ahoj vsichni .... posledni dobou mi hodne na notebooku huci chlazeni. jedna se o Asus F3Sc .... jelikoz na nem denne pracuji, nerad bych jej sveroval servisu.... muj dotaz spociva v tom, jestli nema nejakou plombu protoze jsem shopen si ho vycistit sam :)

Odpovědi na otázku

Notebooky Asus pečeť nemají, nicméně vám doporučuji navštívit servis nějakého obchodu s PC, kde vám to zapoplatek vyčistí trošku odborněji než vy sám (bez urážky). Mají stim zkušenosti a lepší nástroje.

Pokud to umí jak si to vyčistí doma, ale jak je to s plombou doopravdy nevím.

ako kde ...nie vzdy ten servis splna co ma...inak ja si cistim notebook obycajnym vysavacom klavesnicu vetrak a ostatne...i ked niekto teraz asi kruti hlavou ale prach vysaje poriadne..dokonca na stranke HP to odporucaju robit aspom 1x za tyzden..heh keby som mal dat notas do servisu na dva dni to by som si musel kupit hned nejaky nahradny...lebo by ma asi sef zozral

Bravo. PC i NB se čistí zásadně VYFOUKÁVÁNÍM, ale jako že jsem nic neřekl.

Ked mas rodinny barak a zoberes si ho na zahradku, tak jo.
Ked to robis v obyvacke panelaku, tak radsej vysavaj.

Málokdy, ale občas docela dost mi vadí, když někdo odpovídá stupidně. Stalo se to právě teď.

Napisal som svoj nazor.

Ty si napisal svoj : Málokdy, ale občas docela dost mi vadí, když někdo odpovídá stupidně. Stalo se to právě teď.
... právě teď o 20:46:52 naozaj stupidna odpoved (tvoja) suhlasim.

Ked si chces vyfukovat bordel z pocitaca vo svojej obyvacke je to tvoja vec.

Nejjistější je odnést NB do servisu...

Teda ja neviem ako,ale ja by som sa zamyslel aj nad tým či je to hučanie vetráku zapríčinené zrovna prachom a nie nejakou poruchou....keby to nebol ASUS tak prach je namieste,ale u tejto značky často hučia vetráky i u nových mašín takže treba pouvažovať....