» Poradna » Windows (a jiné OS)

Názvy Androidů

Až Google vypotřebuje všechna písmena na jména Androidů, jak je bude pak pojmenovávat?

Odpovědi na otázku

Neboj, určitě něco vymyslí.

Čínštinou. Ta má písmen víc než dost

To zatim asi nevi ani google... Vzhledem k tomu, ze tato situace zatim nenastala, tak bych se ridil heslem "Co mi neni rovno, po tom je mi h*vno." a neresil bych to... Google urcite na neco prijde... Nechme se prekvapit...

Vydávají novej Android jednou ročně, ještě jim zbývá 11 písmen. Podle toho kolik jich využijí , tak jim zbývá 7 - 10 let, než to budou muset začít řešit. Tak se zeptej pak.

Za "7 - 10 let" nebude Android ani Windows. Skoda riesit.

Jak to? Google i Microsoft zkrachují? :D

A jak to tady asi někdo má vědět, jsi normální? To nejspíš nevědí ještě ani u samotného Google, protože písmen zbývá ještě dost. Tak se obrať na nějakou kartářku, ta ti to třeba z karet vyvěští...

Na kartářku, ok. :DD

Jako office, bude pokračovat řada: AA, AB, AC...

Jestli máš nějaký nápad, můžeš jim to navrhnout. Nebo vyvíjíš vlastní verzi, kterou potřebuješ v předstihu pojmenovat? Jinak zbytečná starost nebo nuda.

Vlastní verzi nevyvíjím, ale furt je co na Androidu zlepšovat. :D Snad bude verze Z dokonalá... :D