Názor na zostavu + Czc doprava na slovensko

Ahoj :31. Tak po dlhom čase som sa rozhodol o kúpu nového pc : https://www.czc.cz/0hqrjps56qj929jr0d2ekmv88... použitie - postprodukcia videa Adobe Pr a Ae-hranie v 1440p a 1080p rozlíšený Je tá zostava dobrá/použitelná ?2.Kde nechať počítač zoskladať ? Z czc som už mal počítač ale teraz som zas na slovensku tak neviem ako to bude s dovozom a hlavne platbou... Máte s tím nejaké skúsenosti ?Za preklepy sa ospravedlnujem Píšem z mobilu. Ďakujem

Odpovědi na otázku

dosku vezmi mortar, má pasívne chladeniezdroj vymeň za seasonic, alebo corsair cx, ideálne rm...k doprave.. osobne by som si na takú diaľku pc neposielal, aspoň nie zložené. dlhá cesta, kopa otrasov, kľudne sa môže cestou ulomiť grafika, alebo chladič a môžeš to reklamovať.btw koľko ti to vychádza v € spolu s dopravou?

Mortar být nebůže. Nepřipojil by čtečku karet.

*nemůže. Dneska opravdu perlím.

aha, ja som videl niečo placaté, automaticky som myslel, že je to mechanika. prečo by nepripojil? aj mortar má piny pre front panel usb. aj keď už vidím, má len jeden vs3...v tom prípade totohttps://www.czc.cz/msi-b150-pc-mate-intel-b1... do skrine sa vojde ap odľa mňa to vyzerá lepšie za sklom. stojí o 300Kč viac, ale má tam slot na ssd a ďalšie pci/e sloty pre budúci upgrade, čo sa vždy hodí.

Já bych dnes hlavně nebral USB 2.0 čtečku, co umí jen SDHC (max. 32GB). Zde je USB 3.0 čtečka, co zvládne i SDXC (64GB-2TB)https://www.czc.cz/axago-cri-s3/153497/produkt

Problém je, že na to člověk potřebuje desku se dvěma konektory pro USB 3.0, což mají většinou až "Z" modely. Jinak by nezapojil přední USB. Jestli není lepší externí do USB 3.0.

Ano, já jsem také pro externí. Výhodou je i to, že může být po ruce a stole.

No nevím. Od PC na video bych potřeboval na 100% dlouhodobí běh bez potíží a tomu zrovna neodpovídá výběr zdroje (za tyhle peníze se prodává slušnější 400W zdroje, ne 500W) a výběr desky (nemá chlazenou kaskádu).Rozhodně bych prostě nevyhazoval 500Kč za nějaké debilní led pásky, ale nacpal to do hardwaru. Jinak do desky nepůjde připojit jeden ventilátor. Skříň má 3 (asi 3pin, možná 4pin), ale deska má jen dva konektory. Takže to chce nějaký rozbočovač.

*dlouhodobý běh

Teď koukám, že to ani nelze postavit. Ta bazooka je v košíku ve verzi s DDR3, ale paměti máte DDR4.

No, po dlhom čase si vybral na piču samé kokotiny.. Mně se líbí jen ten procesor No, nech si komponenty poslat v balíku vyplněným senem, aby sa tam nič nepolámalo.. Doma si ten komp postav a buď happy..

Dosku som chcel dať inú bol to preklik.Zdroj dám teda asi corsair a inak je to OK ?

Není. Viz celé horní vlákno o té čtečce. Na tom mortaru ji nemáte kam zapojit.Pokud ale mermomocí chcete tuhle čtečku, tak musíte změnit desku. Pokud ta skříň chce 1xUSB 3.0 konektor a 1xUSB 2.0 (předpoklad, ale asi to tak bude), tak musí mít deska ještě alespoň jeden USB 2.0 a to mortar nemá. Nicméně o té čtečce se bavíme viz. nahoře. Co si z toho vezmete je na vás.Nicméně má to night elf tuhle vaší vybranou čtečku dokáže připojit. Má 2x USB 2.0 a 1x USB 3.0.https://www.czc.cz/msi-b150m-night-elf-intel... A jeden ventilátor ze skříně nebudete moci připojit na desku, leda vytáhnout piny a připojit přes molex. Pochybuji, že mají ve skříni udělané ty přední ventilátory do vláčku.

A nevadí ti u té čtečky, že neumí SDXC?

Nejsem si jist, jak je na tom ta GTX1060 s výkonem, ale GTX 970 na 1440p je na hraně nebo spíše nedostačující (60fps+, ultra detaily). Jestli máš 1440p monitor tak kup 1070.