» Poradna » Notebooky

Názor na tento notebook ?

Ahoj,chci si koupit tento notebook ,ale nevím zda by stačil chci notebook a né PC ,protože jsem furt někde jinde a PC se stěhovat moc nedá. Chci aby to utáhlo třeba CSGO,GTA 5 ,když jsem se díval na YT tak tam tahalo GTA 5 na normální detaily 50Fps a CSGO na střední 100 Fps myslíte si ,že tento notebook stačí jestli máte jiný pošlete rád se kouknu. https://eshop.kak.cz/zbozi/nti129c-notebook-le...

Odpovědi na otázku

Tyhle YouTube videa jsou jednoznačně fake, ta "grafika" v tom má výkon 11 let staré GeForce 8800.Pokud chceš cokoliv na hry, tak minimálně za cca 25000, pod 20000 se na tom hrát nedá absolutně.

Já beru ,že to asi netahá na full detaily ,ale na hry typu GTA 5 a CSGO by to mohlo stačit nepotřebuji ,aby to tahalo ve full ,ale třeba na střední detaily by to stačilo.

Pokud ignoruješ dobrou radu tak si ho kup a uvidíš sám.Přeju hezké zážitky z her.

Já to neignoruji a snažím se zjistit co od toho můžu čekat já si tech rad vážím ,ale potřebuji vědět pro představu na kolik FPS by to tahalo GTA 5

10, max 20fps na nejnižší detaily (v nějakým normálním rozlišení, tzn. min. FullHD 1920x1080)

Já nejsem expert na počítače ,takže teď nechci napsat kravinu ,tak se předem omlouvám ,ale třeba ,když si čtu recenze na tento notebook ,tak tam třeba lidi píšou ze zkušenosti ,že to ty hry tahají na střední detaily bez problému. Můžou to být boti vytvořené tou danou e-shop stránkou ,aby to lidi kupovali. Třeba najdu i ten návod na YT kde mají stejný procesor,grafiku,RAM atd. neříkám ,že všichni co točí na YT jsou pravdivé ,ale aspoň jedno video musí mít pravdu a nechápu proč by to lidi dělali ,že udělají ,,Falešné´´ FPS ,ale teď jsem teda překvapen ,že by to tahalo na 10 FPS . Můj kamarád má ještě o něco horší notebook ,který je poměrně starou grafiku a je celkově horší a CSGO mu to teda na 10FPS netahá drží to na středních a vysokých detailech. Za 15 tisíc se tomu nedá ani říkat herní notebook to né ,ale čekal jsem ,že to na střední detaily tahat aspoň bude to GTA 5. Náhodou o notebooku do 15 tisíc co by bylo lepší asi nevíte ? Nahoře ,jak jste posílali ten notebook nechci zas tolik vyhazovat za notebook ,když třeba za 3 roky mohu mít jiný.

Kámo, to že to rozjede tak tak neznamená, že to ten ntb "tahá". S tímhle stylem to brzo upečeš a pak tu budeš plakat, jak to, že píšou, že to tenhle ntb rozjede a tobě se to rozbilo. S tímhle ntb na GTA V zapomeň. To, že bys to rozjel na minimum, neznamená, že je na to ntb stavěný. Neblbni a buď našetři víc, nebo se na to vykašli.

pokud se ti nechce do notesu dávat víc peněz a chceš hrát slušně hry, tak si pořiď desktop nebo herní konzoli.

Ne, ani na střední to "netahá". Pokud si něco takovýho chceš koupit, tak nezažiješ nic jinýho než stuttering. Radím ti dobře: došetři aspoň na tohle: https://www.czc.cz/acer-aspire-vx15-vx5-591g...

Tento notebook bude mít skoro problém přehrát video z GTA V na youtube plynule...Vhodné to může být maximálně na CS 1.6...

Aha no to je teda forum ,když sem někdo napíše toto :) díky za radu fakt užitečné.

tak chcete si pořídit notebook, kde jak už někdo zmínil je grafika o výkonu 13 let staré karty a ještě k tomu na tom chcete hrát hry. Klidně si to kupte, ale bude to naprosto nepopsatelný herní zážitek, kdy FPS půjdou na 30 pokud se nebude nic dít a pokud se něco bude dít tak na 10...V podstatě se dnes skoro nic horšího na hraní koupit nedá pokud nebudeme brát starší verze té stejné grafiky.

jo tak to už je jiná kategorie. To už nejsou vyhozené peníze. Není to herní dělo, ale už to má čtyř jádro a řekněme grafika nižší střední třídy. Pravděpodobně už půjde GTA V hratelně na střední.

Myslíte ,že se to vyplatí na notebook ? :) je to MSI směřuje hlavně na herní notebooky. :)

Měl sem podobný notebook za 16000 zn.lenovo GTA 5 rozjelo na střední detaili 35 fps takže tak špatný to nebude, neber zdejší názory vážné, tady má každý PC za 100 k a neumí si představit hrát ani na stroji za 25k myslím že tento notebook ti rozjede minimálně na 25-30 fps střední detaili a nízké detaili 40-45 fps

Jenže tady je na tomto webu je špatně to ,že se tady vždy najde někdo kdo píše ,že daný notebook je s*ačka a pak nevím jestli to píše někdo kdo tomu fakt rozumí a ,nebo někdo kdo ani neví co je to procesor. Ale díky :)

Minimálně na 25 fps nízké detaili GTA 5 pojede

Lidi ti tady radí dobře, pokud ten notebook plánuješ jen do školy apod., tak bych oželel hraní a koupil něco bez dedikované grafiky.Pokud na hraní, rozhodl bych se pro něco lepšího 23 000 + jak bylo popsáno nahoře.Uvědom si, že ten notebook na to nemá ani stavěné chlazení. Hra i v mizerném rozlišení pojede opravdu špatně. https://www.youtube.com/watchA ještě si k tomu přičti větší akci. V GTA online si nezahraješ už vůbec.

Ten už je mnohem lepší, sice se už jedná o starší generaci grafiky, ale proti té GT920 to je raketa. A procesor plnohodnotné čtyřjádro, ne jak to předchozí dvoujádro.

Tak jsem to projel a nejak nechapu smysl te grafiky - vzdyt bude pomalejsi, pri nejlepsim na stejne urovni, jako ta integrovana.GTA 5 na 50fps bych na tom chtel videt, protoze to je tak na GTX 750ti, ktera je 4-5x vykonnejsi.