Názor na tento herní do 24tis

zde je odkaz na sestavu https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm

Odpovědi na otázku

Pokud tě netrápí 7 stovek navíc, tak radši totohttps://www.alza.cz/wd-blue-3d-ssd-nand-1tb-2...

Vyhozenych 700 Kč. Zrovna tenhle SSD od Apaceru je velmi slusny.https://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-re...

a deska je dobrá ?

Za prvé, nejde o 330 verzi, ale o 340.Za druhé, nikde (včetně stránek výrobce), není udána hodnota TBW, což mi, jako potenciálnímu zákazníkovy už cosi napovídá, zvláště v kombinaci s cenou, která je výrazně nižší, než u konkurence.Nepředpokládám, že by Apacer vymyslel novou, levnější metodu výroby TLC NAND, při zachování stejné kvality.Pokud jde o ten WD, tak ten patří mezi ty nejrychlejší ve své třídě při kapacitě 1TB nabízí až 400 přepisů.5 let záruka, ve srovnání s 3-mi u Apaceru také cosi napovídá.Moje peníze to nejsou, takže já mohu tazateli pouze nabídnout svůj názor.Já bych za takový disk peníze nevyhodil.To bych si radši trochu připlatil.Na druhou stranu, já si nedal tak striktní finanční limit.

Ol ale ten pc je dobry za tu cenu jen tuto odpověď chci slyšet to podle ostatního ten pc upravim.

Ách co jsem to napsal za vetu zde je znova : Ok je ten pc dobrý za tu cenu ? Pokud ne tak si z odpovědí vezmu něco a upravím ten pc.

Nástřel na RyzenuVzhledem k limitu se z toho moc vykouzlit nedá.https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htmZa tyto prachy prostě lepší procesor neseženeš.Teoreticky by se dal ten procesor vzít i 1600X, je teď ve slevě za 3300kč a výkon je stejný.https://www.alza.cz/amd-ryzen-5-1600x-d482233... Což by znamenalo o 1000 kč méně, ale zase by jsi musel dokoupit chladič.pokud by jsi vzal tu feru, tak budeš na těch 24000 přesně.

Myslím, že tohle není dobrý nápad:1) 9400F dejme tomu, ale osobně bych v tomto případě zůstal u starší i5 8400. V tomto případě vám řada 9000 přinese jen to, že se připravíte o integrovanou grafiku. Výhoda jsou pak nějaké opravy na Meldown a Spectre, ale i tak je to koupě dost na zvážení. Být to plná 9400, tak OK, ale 9400F..... Jak myslíte.2) Deska je určená pro těžbu. Ano je levná, ale to je tak asi všechno. Do herního PC bych jí rozhodně nevybral. Nechlazená kaskáda, jen dva sloty pro ram, jen 4x sata pro disky,... Je to prostě deska pro úplně jiné použití.3) Skříň je taky jedna z těch do kterých bych nešel. Proti gustu..., ale neumožňuje třeba pořádné vedení kabelů za deskou, atd... Osobně bych vybíral jinak.4) Fera 3 OK. Na dané CPU trochu overkill, ale vůbec nic proti tomu.5) Grafika OK, ale klidně můžete použít levnější model Armor. 6) Ram 3000MHz jsou na nic, když CPU dovolí jen 2666MHz.7) SSD. Značku neznám. Netroufnu si hodnotit. Osobně bych ale vybíral ze zavedených značek a dobrými recenzemi. Ano bude to dražší, ale taky to SSd bude mít 5let záruku, místo 3let. 8) OS máte doma? Pro nová PC už jedině Windows 10. V košíku ho nevidím.

OS mam doma a jakou desku by jsi me doporucil do 2 500 Kč ?

Dle mého, taková nejlevnější první použitelná deska je toto:https://www.alza.cz/msi-b360-a-pro-d5289329.htm

Kupovat v dnešní době do nového počítače SATA SSD je tak trochu přežitek. Vždyť M.2 disky jsou 4x rychlejší.

Pokud chápu uživatel to chce na hry, a tam nvme disky proti klasickým sata ssd diskům nijak neexcelují a při tak striktním budgetu je ssd disk mnohem lepší volba.

M2 disk na hry radsi na systém než na hry.na hry úplně staci sata ssd

Dneska může Intel koupit jen hloupý fanoušek, co neví o CPU zhola nic.

Spíše váš příspěvek může napsat jen hloupý fanoušek, co neví o CPU zhola nic.

Takový příspěvek může napsat fakt jen člověk co vůbec netuší která bije.(navíc se cpu vybírá dle určení, ne dle toho kdo ho vyrobil.. na práci mám Ryzen, na hry i7 a v pracovním notebooku mám i5 s 4C + HT).