Názor na sestavu

Ahoj. Postupně vylepšuji svůj PC a zatím mám toto:https://www.czc.cz/1n75c389d2goi9hik1f818tbu... A uvažuji, že přidám toto:https://www.czc.cz/1rt8kdsdn4hrtao62a7s1orar... Je to správný výběr? Budou komponenty spolu fungovat a vlezli se do skříně? Máte lepší návrh? Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Ahoj je to super sestava, ramky za 5 litrů,Cena air flow bude stát tolik jako jiná o trochu dražší bedna která už tohle má,,, a vypadá a funguje mnohém líp,,,Chladič za 16 stovek,,,hmm dobrá volba,,😂Jestli je tohle herní OC PC tak k čemu to taktování ? Když to zazdíš GTX 1050,,,Parádně utopených 30k za médium hraní,, Navíc tě deska s procesorem vyjde tolik jako Intel i7 od kabylake která je výkonově lepší,

Taktování k tomu, až budu zase vylepšovat v budoucnu. Třeba právě tu grafickou kartu. Ten předchozí upgrade jsem nedělal sám, hodně jsem to řešil v pořádně a toto mi bylo porazeno.

To má být na hry ? A někdo ti to poradil v poradně ? Jakou "poradnu" máš na mysli ? Tohle by ti poradil leda tak šílenec Sestava je na hry absolutně nevyvážená. A to pominu shitozní krabici a SSD. O těch větrákách ani nemuvit ...

No tady v pořádně. Ano má to být na hry. Co tedy navrhuješ? (Kromě rady vyhoď to)