Názor na sestavu (hotovou)

Dobrý den,co říkáte na tuto sestavu https://www.alza.cz/alzapc/alza-amd-quake-cha... Co berete jako její největší mínus? Je to dostatečná na hraní ve full HD na vysoké detaily, kdy stejně věci jako stíny apod. budu vypínat. Budou ramky a jejich rychlost vhodné k danému Ryzenu? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Její největší mínus beru to že je to hotovka z Alzy a na alze není soupis komponent, které v sestavě použili. Je tam jen obecný nic neříkající seznam čísel a jak se říká papír snese všechno.

To je jen u téhle, jelikož je nová, měli by to tam doplnit. U ostatních to mají. Ale je pravda, že jsem se měl ptát až budou známé komponenty. Nedošlo mi to. Moje chyba.

a tajdotoho ty chces nasrat 30k? pokud si to poskladas sam, tak si do 30k muzes zapocitat i monitor z mechaklavesnicí usetris minimalne 5k.

Největší mínus je každá hotovka.. Kdy už to LAMY konečně pochopí.. ???

Tak mi slož nějakou solidní sestavu do 30 tisíc a pomůžeš jedné lamě :)